Jeszcze nigdy uiszczanie płatności za produkty i usługi sprzedawane na odległość nie było tak proste

ChargeCallTM

Profil VoicePayTM

Usługi VoicePay™ i ChargeCall™ to narzędzia pozwalające realizować transakcje kartami płatniczymi dzięki tradycyjnej rozmowie telefonicznej, bez potrzeby instalowania aplikacji mobilnych czy znajdowania się w danym momencie przy laptopie.

Realizuj płatności bezpośrednio przez telefon za pomocą głosu

Czym jest ChargeCallTM?

Usługa ChargeCallTM umożliwia zrealizowanie opłaty za zakupy internetowe za pomocą połączenia telefonicznego. Po wybraniu tej metody płatności, na podany przez użytkownika numer telefonu oddzwania Wirtualny Asystent Płatności ChargeCall, który przedstawia użytkownikowi dane o transakcji (przedmiot i cena zakupu, platforma zakupowa, dane użytkownika), a następnie realizuje płatność przez pobranie danych karty płatniczej lub przez wybranie wcześniej zdefiniowanej karty.

Czym jest Profil VoicePayTM?

Usługa Profil VoicePayTM skierowana jest do użytkowników indywidualnych i pozwala na bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności w trakcie rozmowy telefonicznej z robotem. Dzięki możliwości dodania i zapamiętania do Wirtualnego Portfela kart płatniczych, dokonanie transakcji nie wymaga podawania danych karty przez co proces płatności przebiega dużo szybciej niż tradycyjne płatności telefoniczne.

Jak zacząć?

Wypełnij formularz i przedstaw nam swoje oczekiwania i potrzeby, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin