Czy PayLane oferuje płatności mobilne?

Tak, w ofercie PayLane znajdują się 3 rozwiązania dla płatności mobilnych.

Klienci PayLane mogą korzystać z aplikacji mobilnej na Androida PayLane GO! Umożliwia ona sprzedaż usług i produktów w dowolnym miejscu. Telefon jest jedynym urządzeniem potrzebnym do przeprowadzenia transakcji. Przeczytaj jak działa aplikacja.

W przypadku tworzenia własnej aplikacji mobilnej najlepszym rozwiązaniem jest dodanie do niej modułu płatności i niewymuszanie na użytkownikach opuszczenia aplikacji w celu dokonania zakupu. Dla firm, które sprzedają usługi i produkty w swojej aplikacji, PayLane przygotowało biblioteki mobilne i przykłady wykorzystania kodu (na początek dla platformy Android). Ułatwią one integrację modułu płatności z aplikacją.

Biznesom, które posiadają po prostu stronę lub sklep w wersji mobilnej, PayLane proponuje mobilną wersję formularza płatniczego. Formularz płatniczy automatycznie wykrywa urządzenia, na którym użytkownik dokonuje zakupu, i dostosowuje do niego wygląd. Sprzedawca nie musi dodatkowo integrować systemu płatności z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów. Dla firm, które wolą, by ich użytkownik na etapie płatności pozostał na stronie sklepu, PayLane proponuje integrację przez API.

Wypróbuj PayLane