Mobile

Czy PayLane oferuje płatności mobilne?

Tak, w ofercie PayLane znajdują się 3 rozwiązania dla płatności mobilnych.

Klienci PayLane mogą korzystać z aplikacji mobilnej na Androida PayLane GO! Umożliwia ona sprzedaż usług i produktów w dowolnym miejscu. Telefon jest jedynym urządzeniem potrzebnym do przeprowadzenia transakcji. Przeczytaj jak działa aplikacja.

W przypadku tworzenia własnej aplikacji mobilnej najlepszym rozwiązaniem jest dodanie do niej modułu płatności i niewymuszanie na użytkownikach opuszczenia aplikacji w celu dokonania zakupu. Dla firm, które sprzedają usługi i produkty w swojej aplikacji, PayLane przygotowało biblioteki mobilne i przykłady wykorzystania kodu (na początek dla platformy Android). Ułatwią one integrację modułu płatności z aplikacją.

Biznesom, które posiadają po prostu stronę lub sklep w wersji mobilnej, PayLane proponuje mobilną wersję formularza płatniczego. Formularz płatniczy automatycznie wykrywa urządzenia, na którym użytkownik dokonuje zakupu, i dostosowuje do niego wygląd. Sprzedawca nie musi dodatkowo integrować systemu płatności z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów. Dla firm, które wolą, by ich użytkownik na etapie płatności pozostał na stronie sklepu, PayLane proponuje integrację przez API.

do góry

Jak działa aplikacja mobilna PayLane GO!

Będąc klientem PayLane, pobierasz bezpłatną aplikację PayLane GO! z Google Play.

Po zalogowaniu dodajesz produkty, które chcesz sprzedać przy jej pomocy. Możesz to zrobić w każdym momencie, a ich cena może się różnić od tej, którą masz na stronie (jest to przydatne, gdy np. chcesz zaoferować klientowi rabat). W momencie sprzedaży wpisujesz dane karty klienta, on potwierdza zakup i gotowe. Wszystkie transakcje dokonywane tą drogą można kontrolować w panelu sprzedażowym PayLane; przy jego pomocy można także wysłać klientowi fakturę za zakup dokonany za pośrednictwem telefonu.

do góry

Czy aplikacja Paylane GO! Jest dostępna na iOS?

Obecnie aplikacja PayLane GO! jest dostępna tylko dla urządzeń Android.

do góry

Czy mogę korzystać z PayLane GO! w każdym kraju Europy?

Tak, aplikacja PayLane GO! może być używana na całym świecie!

do góry

Czy aplikacja ma wersje językowe?

Tak, obecnie aplikacja PayLane GO! ma polską i angielską wersję językową.

do góry

Czy dostępne są biblioteki mobilne i przykłady kodu?

Tak. Biblioteki, przykłady wykorzystania kodu zebrane zostały na stronie Developer Zone: http://devzone.paylane.pl.

do góry
Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami