Najprostsza integracja płatności online.

Secure
Form

Secure Form zapewni Ci prostą integrację płatności online z Twoim sklepem lub stroną internetową. Gdy klient będzie gotowy do dokonania zapłaty za produkt, przekierujesz go na nasz formularz płatniczy (zwany Secure Form). Po uzupełnieniu danych użytkownik zostanie przeniesiony z powrotem do Twojego sklepu. Proste i niewymagające specjalnej wiedzy technicznej.

Najprostszy sposób na integrację płatności online!

Czym jest Secure Form?

Secure Form jest najprostszym sposobem integracji z system płatności online. To zewnętrzny formularz płatności PayLane, do którego przekierowujesz klienta, by dokonał zapłaty. Secure Form dostępny jest w czterech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej). Klient będzie mógł wybierać wśród wszystkich wybranych przez Ciebie metod płatności online. PayLane przygotowało domyślny wygląd Secure Form, który możesz częściowo dostosować do swojego biznesu (dane firmy, logo). Dodatkową zaletą tej formy integracji jest to, że Secure Form jest dostępny w wersji mobilnej. Gdy klient postanowi dokonać zakupu z użyciem smartfonu czy tabletu, formularz płatniczy dostosowuje się do rozmiarów urządzenia. Dzięki temu Secure Form jest zawsze przejrzysty i użyteczny.

Jak się zintegrować?

Wszystko co musisz zrobić, to wysłać zapytanie (przez POST) z informacjami o transakcji (takimi jak nazwa produktu, cena itp.). Twój biznes nie musi spełniać wymogów PCI. PayLane bierze na siebie spełnianie standardów bezpieczeństwa.

W naszym Developer Zone Twój programista znajdzie pełną dokumentację potrzebną do integracji: przykłady kodu, ich zastosowania itp.

Jeśli chcesz dopasować wygląd formularza płatności całkowicie do wyglądu swojego sklepu lub strony, wybierz integrację z PayLane przez API (Application Programming Interface).

Najprostszy sposób na integrację płatności online!