Skróć proces płatności online do jednego kliknięcia

Płatności
jednym
kliknięciem

Zminimalizuje proces płatności w Twoim sklepie do jednego kliknięcia. Chcesz zachęcić klientów do kupna w Twoim sklepie online? Ułatw im proces zakupu, a płatność za Twoje produkty zajmie im zaledwie kilka sekund. Szybko i przyjemnie.

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla zakupów impulsywnych

Do czego potrzebne są mi płatności jednym kliknięciem?

Płatności jednym kliknięciem są najszybszym sposobem zapłaty, jaki możesz zaoferować w swoim sklepie internetowym. Twoi klienci nie będą musieli przy każdym zakupie wypełniać formularza z danymi adresowymi oraz karty płatniczej. Wystarczy, że zrobią to podczas logowania lub dokonywania pierwszej transakcji. Przy kolejnym zakupie klient będzie potwierdzał wybór metody płatności jednym kliknięciem. Dzięki temu proces zapłaty za produkt stanie się szybszy i przyjemniejszy, a klienci chętniej powrócą do Twojego sklepu.

Jak działają płatności jednym kliknięciem?

Informacje potrzebne do użycia płatności jednym kliknięciem możesz zebrać przy okazji pierwszego zakupu lub zakładania konta w Twoim sklepie. Klient podaje wtedy potrzebne informacje, takie jak imię i nazwisko, dane adresowe, dane karty itp. Pierwsza transakcja odbywa się w tradycyjny sposób. Podczas kolejnej Twój system sprzedaży przesyła do PayLane numer ID poprzedniej transakcji, po której rozpoznawany jest klient i metoda płatności. Wszystkie dane przechowywane są bezpiecznie po stronie PayLane.

Usługa płatności jednym kliknięciem staje się coraz bardziej popularna wśród sprzedawców internetowych, ponieważ pozwala skrócić i uprzyjemnić proces płatności.
Informacje o tym jak zintegrować płatności jednym kliknięciem znajdziesz w naszym Developer Zone.

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla zakupów impulsywnych