Poznaj Polskie ePłatności Online

Zasileni w energię miasta wolności, odwagę i kreatywność idącą od morza, tworzymy firmę oferującą najszerszą ofertę płatności online na polskim rynku. Dzięki rozwiązaniom Polskich ePłatności Online sektor e-commerce w ponad 20 krajach świata korzysta z najpopularniejszych metod płatności internetowych, takich jak karty debetowe, kredytowe, polecenia przelewu i zapłaty czy e-wallet, a także z rozwiązań uznanych na rynkach lokalnych Europy, np. SEPA Direct Debit, czy iDEAL.

Zawsze słynęliśmy z innowacji. Lata temu jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy płatności cykliczne, czy płatności jednym kliknięciem; pierwsi też zaoferowaliśmy płatności w wielu walutach oraz wypłaty bez konieczności przewalutowania (1:1). W 2018 roku jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy usługę Apple Pay dla e-commerce. Jako jedyny podmiot na naszym rynku umożliwiamy dokonywanie transakcji online w 160+ walutach. A to jeszcze nie koniec innowacji.

Nasza oferta

W ofercie mamy szereg nowoczesnych rozwiązań światowej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo i płynność transakcji online. Posiadamy status krajowej instytucji płatniczej nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego, jak również status agenta rozliczeniowego podlegającego nadzorowi prezesa NBP. Od 2010 roku jesteśmy zgodni z najnowszymi standardami PCI, co potwierdzamy w corocznym audycie niezależnej firmy audytorskiej. To wszystko stanowi potwierdzenie działań naszego zespołu w zakresie zapewnienia najwyższych światowych standardów bezpieczeństwa transakcji.

Podróż z nami jest w pełni bezpieczna! Współpracujemy z merchantami z takich krajów jak chociażby:

Włochy
Francja
Francja
Niemcy
Polska
Polska
Austria
„Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów. Wdrożenie rygorystycznych procedur bezpieczeństwa jest na to najlepszym dowodem.”
Patrycja Kordel, Head of Risk&Compliance

Dzielimy się wiedzą

Naszym najważniejszym celem jest budowanie zaufania, które tworzymy nie tylko poprzez oferowanie najlepszych rozwiązań płatniczych, ale również poprzez indywidualne podejście do klienta oraz edukację. Nie boimy się dzielić wiedzą, czy to poprzez artykuły, czy to przez ebooki, czy na konferencjach i inych wydarzeniach e-commerce'owych.

Zobacz nasze e-booki

Zaufały nam już setki firm i przedsiębiorców z całego świata

Zobacz kto korzysta z naszej technologii

Swojej misji nie ograniczamy tylko do rozwoju e-płatności.

Wiemy, że aby tworzyć prężnie działający i odpowiedzialny biznes musimy również stawiać na edukację, jak i wspierać lokalne społeczności.

Bardzo aktywnie wspieraliśmy akcję #dladzieciakow, w której zbierano pieniądze na domy dziecka z całej Polski. Angażowaliśmy się też w inne akcje charytatywne, jak chociażby Projekt Mistrzowie, czy Swim for a Dream. Wspieramy też kilka mniejszych i większych fundacji i stowarzyszeń w realizacji ich celów statutowych.

Wciąż się rozwijamy.

Wiemy, że aby dążyć do doskonałości, musimy stale pracować, wyznaczając nowe trendy w branży płatności elektronicznych.

Poznaj ludzi którzy dbają o Twoje pieniądze

Członkowie zarządu

Robert Chmielewski

Prezes Zarządu

Mateusz Godecki

Członek Zarządu

Karol Wierzbiński

Członek Zarządu

Wiktor Szymański

Członek Zarządu

Nasz zespół marzeń

Czy wiesz że możesz do nas dołączyć?

Cały czas szukamy zdolnych pionierów niebojących się wyzwań.

Zobacz nasze: