O PayLane

PayLane umożliwia e-biznesom łatwe i szybkie przyjmowanie płatności online.

Oferujemy wiele metod płatności i walut z całego świata, dzięki czemu skutecznie dotrzesz do klientów z wybranych rynków. Z nami możesz sprzedawać zarówno lokalnie, jak i globalnie.

W naszej ofercie znajdziesz także wiele rozwiązań i usług płatniczych, dzięki którym zwiększysz konwersję, zautomatyzujesz wiele czynności i sprawisz, że płatność stanie się prostym i intuicyjnym krokiem w procesie zakupowym. Twoi klienci będą chętniej do Ciebie wracać!

Nagrody
i wyróżnienia

Bezpieczeństwo

Jako krajowa instytucja płatnicza (status przyznany przez KNF) oraz agent rozliczeniowy podlegający nadzorowi sprawowanemu przez Prezesa NBP podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa bardzo poważnie. Regularne audyty potwierdzają nasza zgodność ze standardami PCI DSS, a wszystkie dane dotyczące transakcji są szyfrowane i przesyłane z użyciem SSL. Oferujemy także 3-D Secure (Verified by Visa, MasterCard SecureCode) dla transakcji kartami oraz używamy wielu mechanizmów identyfikacji, w tym AVS czy GeoIP, CVV/CVC.

Poznaj nasz team

Karol
Managing Director
Wojciech
Web Application Developer
Patrycja
Compliance Specialist
Mateusz
Front-end Developer
Piotr
Web Application Developer
Małgorzata
Head of Compliance
Łukasz
Auditor
Ty
Aplikuj
i dołącz do nas!

Co jeszcze robimy

Na co dzień płatności online są na pierwszym miejscu, ale nie ograniczamy się tylko do nich!

Piszemy

Napisaliśmy książkę ("O biznesie w internecie" – must read!), prowadzimy bloga, piszemy wpisy gościnne, whitepapery.

Edukujemy

Wyjaśniamy jak działają płatności internetowe oraz jak je wdrożyć. Od artykułów w popularnych serwisach po naszą stronę dla programistów – Developer Zone.

Pomagamy

Płatności online mogą także służyć dobrej sprawie. Wspieramy akcje charytatywne, kampanie społeczne, współpracujemy z fundacjami.