Poznaj tajniki
prowadzenia
e-biznesu!

O biznesie w internecie

Poznaj tajniki
prowadzenia
e-biznesu!

Masz pomysł na startup?
Chcesz rozwinąć swój e-biznes?
Ta książka zmieni Twoje podejście!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco również na Facebooku:

Co znajdziesz w tej książce?

startupy

tworzenie nowego
e-biznesu

Dowiedz się, jak zbudować własny biznes bez popełniania typowych błędów. Poznaj mity i stereotypy dotyczące startupów, by skuteczniej podejmować właściwe decyzje i stworzyć e-biznes, który odniesie sukces.

e-commerce

prowadzenie e-biznesu

E-commerce, jak i każdy inny e-biznes, wymaga analizy i ciągłej optymalizacji. Niezależnie od rodzaju działalności, znajdziesz przydatne wskazówki: czym przekonywać do siebie klientów, jak określać priorytety i jak wykorzystać niepozorne zmiany do zwiększania zysków.

reklama

promuj się w sieci

Internet to naturalne środowisko Twojej działalności, dlatego kampanie reklamowe w sieci musisz przeprowadzać skuteczne, a rozmowy z mediami prowadzić tak, by Twój biznes zyskiwał sprzymierzeńców. Sprawdź, jak możesz wykorzystać social media lub działania w realu.

płatności

know-how i bezpieczeństwo

Optymalizacja płatności w naturalny sposób przekłada się na zwiększenie zysków. Poznaj rozwiązania, które zwiększą wygodą Twoją i kupujących oraz dobierz metody płatności odpowiednie dla Twojego biznesu. Dowiedz się także jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów.

sprzedaż

i obsługa klienta

W Internecie sprzedają nie tylko sprzedawcy - robi to także strona internetowa, obsługa klienta, wygoda użytkowania, wyszukiwarki oraz po prostu zadowoleni klienci. Dowiedz się jak zarządzać relacjami, wykorzystać social media lub program partnerski - optymalizuj działania, by zwiększyć sprzedaż.

prawo

obowiązujące
w e-biznesie

Działaj zgodnie z prawem - dowiedz się jak zorganizować konkurs dla klientów, jak prowadzić sprzedaż na Allegro lub jakiemu prawu podlegasz, gdy działasz międzynarodowo. Chcesz wiedzieć kiedy obowiązuje patent albo co wiąże się z rejestracją firmy w raju podatkowym?

To wszystko znajdziesz w książce!

Autorzy

  • Paweł Borek
  • Anna Koronowicz
  • Ula Lachowicz
  • Jan Makulec
  • Wojciech Petriczek
  • Karol Zielinski

To osoby od zawsze związane z biznesem, Internetem i nowymi mediami. Wierzą, że każde zagadnienie można rozwiązać na wiele różnych sposobów - niezależnie od tego, czy to kwestia techniczna, biznesowa czy dotycząca promocji.

Każdy z autorów jest nie tylko specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim praktykiem i entuzjastą.

W książce łączą swoje doświadczenie
i dzielą się swoją wiedzą z Tobą!

O biznesie w internecie

Odnieś sukces
w sieci!