Pewne rozwiązanie płatności online dla dużych biznesów.

Automatic
Payment
Optimizer

Automatic Payment Optimizer stworzyliśmy z myślą o dużych międzynarodowych biznesach. Zadaniem tej usługi płatniczej jest minimalizowanie ograniczeń płatności online, takich jak awaria banku bądź brak akceptacji wybranej waluty czy metody płatności przez bank. Dzięki APO nie będziesz musiał martwić się, czy zakłócą one proces płatności w Twoim sklepie. Będziesz mógł skupić się na zwiększeniu swoich przychodów ze sprzedaży w Internecie.

Wybierz pewne i bezpieczne płatności dla dużych biznesów

Jak działa Automatic Payment Optimizer?

APO grupuje konta (merchanckie) należące do jednej firmy i wysyła pieniądze do tego, od którego otrzyma "pozytywną odpowiedź".

Dużym biznesom dla zwiększenia pewności nieprzerwanego dostępu do usług proponujemy założenie kilku kont merchanckich w różnych bankach. W momencie dokonywania płatności system APO wykrywa wybraną metodę płatności, walutę i sprawdza czy "na głównym koncie" transakcja jest możliwa do wykonania. Jeśli nie (np. pojawia się błąd 403 odrzucenie karty), sprawdza kolejne konto tak długo, póki nie otrzyma potwierdzenia przyjęcia płatności.

By APO było jeszcze bardziej efektywne dla Twojego biznesu możesz ustawić kolejność kont, do których system będzie wysyłał transakcje: wg waluty, metody płatności itd.

Wybierz pewne i bezpieczne płatności dla dużych biznesów