Płatności online użyteczne jak Twój sklep.

Integracja
przez
API

Jest to najlepszy sposób na integrację z systemem płatności pod względem użyteczności. Całość procesu zakupu odbywa się w ramach Twojego sklepu lub strony online. Dzięki temu to Ty decydujesz jak będzie wyglądał formularz płatności, a klienci nie będą przekierowywani na stronę pośrednika. Zakupy odbywają się bez niepotrzebnych zakłóceń.

Dopasuj sklep do swoich klientów!

Zalety integracji przez API

Dzięki integracji płatności online przez API możesz przeprowadzić klienta przez cały proces zakupu na swojej stronie bez zbędnych przekierowań na zewnętrzne strony. PayLane pozostanie niewidoczne dla klientów, Ty zaś możesz zbudować formularz płatniczy tak, by był dostosowany do wyglądu Twojego sklepu online.

W ten sposób możesz zintegrować dowolną liczbę metod płatności oraz walut, a także ułatwić klientom zakupy dzięki usługom płatności jednym kliknięciem czy płatności subskrypcyjnych.

Jak zintegrować się przez API?

Przykłady kodu w różnych językach - (PHP, Python, Ruby czy Java(Android) - oraz jego użycia są dostępne w naszym Developer Zone. Jest to strona poświęcona developerom, w której Twoi programiści znajdą całą potrzebną dokumentację oraz whitepaper o metodologii REST API.

W tworzonym formularzu płatności musisz zebrać informacje od klienta, aby wysłać do PayLane zapytanie o płatność. Większości informacji nie musisz pobierać od klienta przy każdej kolejnej transakcji. Jeśli umożliwiasz klientom założenie konta na swojej stronie, informacje te możesz pobierać z bazy danych PayLane.

Pamiętaj! Ponieważ klient dokonuje płatności na Twojej stronie, musisz pamiętać o spełnianiu wymogów PCI oraz posiadaniu certyfikatu SSL. Oczywiście PayLane pomoże Ci we wszystkich formalnościach.

Dopasuj sklep do swoich klientów!