Poszukujemy

Sales
Manager

Czym będziesz się zajmować

Praca jako Sales Manager będzie wymagała wiedzy o SaaS, e-commerce oraz o sprzedaży. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za koordynowanie prac i przedstawianie naszej firmy nowym klientom. Tworzenie i realizowanie strategicznych planów rozwoju firm klientów również będzie Twoim obowiązkiem. Dobre relacje z naszymi klientami są bardzo ważne. Zrozumienie potrzeb i celów biznesowych klientów jest kluczem do tworzenia odpowiednich dla nich strategii.

Przykładowe
zadania

  • Stworzenie i wprowadzenie w życie strategii sprzedaży dla poszczególnych rynków obsługiwanych przez PayLane
  • Znalezienie/Rozpisanie odpowiednich strategii i sposobów osiągnięcia celów przez naszego klienta
  • Przedstawienie w zrozumiały sposób trendów oraz problemów rynku klientom, którzy są nim zainteresowani
  • Branie udziału w konferencjach oraz spotkaniach rynkowych w celu stworzenia nowych strategii, śledzenia naszej konkurencji oraz trendów na rynku

Kogo
szukamy

Szukamy kogoś z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w sprzedaży na rynku SaaS/e-commerce, kto wie jak posługiwać się narzędziami CRM, rozumie procesy rozwoju usług/aplikacji internetowych, zna się na nowych mediach, analizie itd. Wielkim plusem będzie wiedza o płatnościach internetowych. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), umiejętność organizowania swojego czasu i przekazywania swojej wiedzy w zrozumiały sposób jest bardzo ważna w tej branży! Jeżeli jesteś pewną siebie, profesjonalną, chętną do pomocy i radosną osobą, która chce być częścią drużyny z humorem, to jesteś osobą, której szukamy!

Jeśli ten opis pasuje do Ciebie – aplikuj!

Więcej
o nas

Jesteśmy wyluzowanymi ludźmi, więc mamy relax room, gdzie możesz odpocząć i pograć w gry
Pyszne kanapki oraz świeże soczki są częścią naszej porannej rutyny (w piątki są ciasta!)
Elastyczne godziny pracy – zawsze zdążysz na wizytę u dentysty